Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Ana sayfa

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Fabrika turu

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Sertifikalar
Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Sertifikalar
Merhaba Amy, dün nihayet panel PC'leri gümrükten çıkardılar ve bugün ofisimize geldiler. Onlar büyük! Proje için mükemmel olacaklarını düşünüyorum! Harika iş için çok teşekkür ederim!

—— Vladimir

Birimlerin çoğunu kullandık ve şimdiye kadar her şey mükemmel gidiyor. Son siparişle aynı Yapılandırmada ek 300 adet 12 inç PC için fiyat ve teslimat teklifi yapabilir misiniz?

—— DON

——

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Üretim satırı 1
Üretim hattı 2
Test alanı
Ambalaj alanı
Yaşlanma Odası
Temiz Oda
Mühendislik Bölümü

Üretim satırı 1

Üretim hattı 2

Test alanı

Ambalaj alanı

Yaşlanma Odası

Temiz Oda

Mühendislik Bölümü

 • Üretim hattı
  SHINHO üretim departmanını 1500 metrekarelik bir alanı kapsayacak şekilde kurdu. Montaj Atölyesi, Test Alanı, Ambalaj Alanı, Yaşlanma Odası, Temiz Oda ve Mühendis Bölümü bulunmaktadır. Atölyede 2 adet üretim hattı bulunmaktadır. panel PC. Biz üretim departmanında çalışan yaklaşık 50 personel, montaj için 30 kalifiye işçi, test ve paketleme için 10 personel, Ar-Ge, örnek özelleştirme ve Esnek Üretim için 10 mühendis ve teknisyen var. Fabrikamızın çıkışı ayda 5000 adet olduğunu. Fabrikamız ISO9001: 2008 kalite sistem kimlik doğrulaması geçti, tüm ürünler CE, FCC, ROHS sertifikaları alır. Amacımız müşteriler için en iyi fiyat / kalite oranlı ürünler sunmaktır.

  Muayene ekipmanı

  ekipman Resim Giriş

  Damla Test Cihazı

  Ürünler belli bir yükseklikten zarar vermeden düşer.

  Titreşim test cihazı

  Transit orbirasyon ortamında ürünlerin zarar görmemesini sağlayın.

  Yüksek ve Düşük Sıcaklık Testi KUTUSU

  Standart -10 ° C ~ 60 ° C,

  Özelleştirme -40 ° C ~ 90 ° C

  Su geçirmez test

  Tam IP65 / IP67 / IP69 su geçirmezlik testi

  Akrilik Sac Kesim Makinesi

  Akrilik sac kesim için özel I / O portları

 • OEM / ODM
  Müşterilerin çeşitlendirilmiş gereksinimlerini karşılamak ve kişiselleştirilmiş hizmet sunmak için, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş ürünler yapma konusunda uzmanlaşmış özel bir uzmanlık ekibi kurduk. OEM ve ODM sıcak karşıladı, özelleştirme bizim uzmanlık, hızlı ve uygun maliyetli örnek sağlamak, hem de küçük sipariş ve kitle özelleştirme desteği.

  Özelleştirme hizmetimiz:

 • Ar-Ge
  Mühendislik ekibimiz, teknik özellikler, yasal uyumluluk, estetik tasarım ve üretim programı dahil olmak üzere ODM proje gereksinimlerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Projenin taslaklarını hazırlayacağız ve demo için prototipler hazırlayacağız. Onaylandıktan sonra ekibimiz, talep tahminlerinize göre ODM birimlerinizin üretimine başlayacaktır; ileri hareket gerektiğinde ayarlama.

İletişim bilgileri
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

İlgili kişi: Amy Liu

Tel: 0086 13798532807

Faks: 86- 0755-23747569

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)