Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited

  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
  • Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı
Markalar Sihovision
No. Çalışanları 20~100
Yıllık satış 20,000,000-30,000,000
Yıl kurulan 2014
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Shenzhen Shinho Elektronik Technology co, ltd görsel ve interaktif uygulama çözümleri lider tedarikçisi konumundadır. Dokunmatik Ekranlar ve Panel PC'lerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında uzmanız. Yıllarca biriken ürün ve hizmetlerimiz, ilk endüstriyel otomasyondan ticari akıllı terminallere, akıllı cihazlara, insan-makine arayüzüne vb.

Başlıca ürünlerimiz lcd dokunmatik ekran, açık çerçeve lcd monitör, su geçirmez yüksek parlaklık monitör, endüstriyel panel PC, gömülü dokunmatik panel PC, tam IP65 panel PC, endüstriyel tablet PC, self servis KIOSK, reklam ekranı vb içerir. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunuyoruz dünya çapında, ürünlerimiz yaygın Otomasyon, SCADA, KIOSK, ATM, POS, Ulaştırma, Tıp, Oyun, Petrol Gazı ve Enerji, Askeri vb.

Fabrikamız ileri üretim ekipmanları, profesyonel Ar-Ge ekibi ve güçlü üretim kapasitesi var ve mühendisler ve teknisyenler, her şeyi gözeten hizmet, profesyonel teknik destek ve birinci sınıf kaliteli ürünler sunmak için% 10 tüm personelin hesabını oluşturuyor. OEM ve ODM sıcak karşılandı, özelleştirme bizim uzmanlık alanımızdır, hızlı ve düşük maliyetli örnek sağlar ve hem küçük sipariş hem de kitlesel kişiselleştirmeyi destekler.

Firmamız ISO9001: 2008 kalite sistem kimlik doğrulamasını geçti, tüm ürünler CE, FCC, ROHS sertifikalarını aldı, her ürün teslimattan önce en az 5 kez kontrol edildi, malzemeden yapılan incelemeden kalite kontrol zincirine, üretimden satış sonrası analizine, mükemmel hizmet ve güvenilir kalite, müşterimizden ve evden ve gemiden dostumuzdan giderek daha fazla güven ve destek kazandık. İçtenlikle sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz!


.

Geçmiş

Çoğu şirketin yaptığı gibi bir fikirle başladık. Geçen yüzyılın 90'lı yılların ortalarından bu yana, Çin endüstrisi hızla büyüyor, endüstriyel bilgisayar için fabrika otomasyonu için büyük bir talep var. Kişisel bilgisayarlardan farklı olarak, endüstriyel bilgisayarın gereksinimleri çeşitlendirilir ve her gereksinim büyük bir miktar talep etmez. Endüstriyel bilgisayar üreticileri bundan hoşlanmaz, seri üretimden hoşlanır ve standart modellerini satarlar. SHINHO'nun kurucuları, müşterilerin çeşitlendirilmiş gereksinimlerini karşılamak üzere özelleştirilmiş ürünler üretmek için esnek, verimli ve özel bir fabrika oluşturmak istiyor.

Girişimin başlangıcında işler biraz zordu, müşterilerimize özel endüstriyel panel PC'ler ve dokunmatik ekran monitörler yapmak için kaynakları ve teknolojileri entegre ettik. Giderek daha deneyimli mühendisler ve teknisyenler bize katıldı, bu da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler sağlama konusunda bize büyük güç verdi. Yıllarca biriken ürün ve hizmetlerimiz, ilk endüstriyel otomasyondan ticari akıllı terminallere, akıllı cihazlara, insan-makine arayüzüne vb. Kademeli olarak yayıldı. Artık geniş bir ürün yelpazesine sahibiz;

Pazar talebi ve müşteri ihtiyaçları gelişmemizi yeni olasılık alanlarına sürükler, sürekli özelleştirmeye bağlı kalacağız. Donanımdan yazılıma, özel projeden genel çözüme kadar, profesyonel, esnek, gelişmiş üretim kabiliyetimiz, ürün fikrinizi gerçeğe dönüştürecektir.

Hizmet

Servis ekibimizin prensibi " Müşteri Odaklı " dır. Müşterilerden gelen herhangi bir geri bildirim, önemli ve acil bir görev olarak kabul edilecektir, iyi eğitimli servis personelimiz ilk etapta ele alacaktır. Ön satıştan satışa kadar her zaman hizmetinizdeyiz, müşteri memnuniyeti en büyük onurumuzdur.

Satış sonrası servis

1. İlk yıl ücretsiz olan ömür boyu bakım sunuyoruz.

2. Ürünleri aldıktan sonra ilk yılda, ürünlerde meydana gelen kalite sorunu varsa,

pls bize arıza fenomeni göstermek için resim veya video göndermek, böylece yardımcı olabilir

Teknisyenlerimiz sorunun nedenini analiz etmek için gerekli yedek parçaları size göndeririz

ve size nasıl ücretsiz olarak tamir edileceğini öğretin.

3. başarısızlık nedenini bulamıyorsanız, kusurlu ürünü bize iade edebilirsiniz,

bir hafta içinde tamir edip size tekrar yollayacağız. Arızalı ürün olamaz

tamir edildiğinde, yenisiyle değiştirilmek üzere ücretsiz olarak size bir tane göndereceğiz.

4. İnsan yapımı hasarın ücretsiz garanti kapsamı dışında olduğunu lütfen unutmayın.

5. ücretsiz garanti ilk yıl sonra, biz fabrika için ücret talep edecektir

değiştirilen aksesuarlar, bakım için ücretsiz.

6. Siparişiniz belirli bir miktara gelirse, size bazı yedek üniteler sağlayacağız,

kusurlu ürünü değiştirmek için. Yedek ünite sayısı

Siparişinizin miktarı ve ürün modeli.

7. Pls, Müşteri Hizmetleri ekibimizle Hizmet hotlike: + 86-0755-36921825 veya e-posta: info@shinhoet.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Şikayet geri bildiriminizi aldıktan sonra, 12 saat içinde sizinle iletişime geçmesi ve çözülmesi için kalifiye kişi olarak görevlendireceğiz Şikayetiniz

Ekibimiz

Bizim takım

VR

https://www.ecer.com/corp/uuu4qc1-embeddedtouchpanelpc/vr.html

Mesaj bırakın