Mesaj gönder
Ev >

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited Şirket Profili

Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , İhracatçı

Markalar:

Sihovision

Çalışan Sayısı:

20~100

Yıllık satış:

20000000-30000000

Kuruluş Yılı:

2014

Bilgisayarı dışa aktar:

80% - 90%

giriiş

Shenzhen Shinho Elektronik Teknolojisi Co, Ltdgörsel ve etkileşimli uygulama çözümlerinin lider sağlayıcısıdır.Dokunmatik Ekranlı Monitörlerin ve Panel PC'lerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasında uzmanız.Uzun yıllara dayanan birikim sayesinde, ürün ve hizmetlerimiz başlangıçtaki endüstriyel otomasyondan ticari akıllı terminallere, akıllı cihazlara, insan-makine arayüzüne vb. kademeli olarak genişledi.

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 0

 

Başlıca ürünlerimiz arasında lcd dokunmatik ekran , açık çerçeve lcd monitör , su geçirmez yüksek parlaklıkta monitör , endüstriyel panel PC , gömülü dokunmatik panel PC , tam IP65 panel PC , endüstriyel tablet PC , self servis KIOSK , reklam ekranı vb. ürünlerimiz dünya çapında Otomasyon, SCADA , KIOSK , ATM, POS , Ulaşım, Medikal, Oyun , Petrol Gazı & Enerji , Askeri vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 1

 

Fabrikamız gelişmiş üretim ekipmanlarına, profesyonel Ar-Ge ekibine ve güçlü üretim kapasitesine sahiptir ve her yerde hizmet, profesyonel teknik destek ve üstün kaliteli ürünler sağlamak için mühendisler ve teknisyenler tüm personelin %10'unu oluşturmaktadır.OEM ve ODM memnuniyetle karşılanır, özelleştirme bizim uzmanlık alanımızdır, hızlı ve uygun maliyetli numune sağlar ve hem küçük siparişleri hem de toplu özelleştirmeyi destekler.

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 2

 

Şirketimiz ISO9001:2008 kalite sistem kimlik doğrulamasını geçmiştir, tüm ürünler CE, FCC, ROHS sertifikaları alır, her ürün teslimattan önce en az 5 kez kontrol edilir, kalite kontrol zinciri, malzeme giriş denetiminden üretime ve satış sonrası analize kadar mükemmel hizmet ve güvenilir kalite, müşterimizden ve evde ve gemide dostlarımızdan giderek daha fazla güven ve destek kazandık.Içtenlikle sizinle işbirliği yapmayı umuyoruz!

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 3


.

 

 

Hizmet
Servis ekibimizin prensibi " Müşteri Odaklı " dır. Müşterilerden gelen herhangi bir geri bildirim, önemli ve acil bir görev olarak kabul edilecektir, iyi eğitimli servis personelimiz ilk etapta ele alacaktır. Ön satıştan satışa kadar her zaman hizmetinizdeyiz, müşteri memnuniyeti en büyük onurumuzdur.

Satış sonrası servis

1. İlk yıl ücretsiz olan ömür boyu bakım sunuyoruz.

2. Ürünleri aldıktan sonra ilk yılda, ürünlerde meydana gelen kalite sorunu varsa,

pls bize arıza fenomeni göstermek için resim veya video göndermek, böylece yardımcı olabilir

Teknisyenlerimiz sorunun nedenini analiz etmek için gerekli yedek parçaları size göndeririz

ve size nasıl ücretsiz olarak tamir edileceğini öğretin.

3. başarısızlık nedenini bulamıyorsanız, kusurlu ürünü bize iade edebilirsiniz,

bir hafta içinde tamir edip size tekrar yollayacağız. Arızalı ürün olamaz

tamir edildiğinde, yenisiyle değiştirilmek üzere ücretsiz olarak size bir tane göndereceğiz.

4. İnsan yapımı hasarın ücretsiz garanti kapsamı dışında olduğunu lütfen unutmayın.

5. ücretsiz garanti ilk yıl sonra, biz fabrika için ücret talep edecektir

değiştirilen aksesuarlar, bakım için ücretsiz.

6. Siparişiniz belirli bir miktara gelirse, size bazı yedek üniteler sağlayacağız,

kusurlu ürünü değiştirmek için. Yedek ünite sayısı

Siparişinizin miktarı ve ürün modeli.

7. Pls, Müşteri Hizmetleri ekibimizle Hizmet hotlike: + 86-0755-36921825 veya e-posta: info@shinhoet.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Şikayet geri bildiriminizi aldıktan sonra, 12 saat içinde sizinle iletişime geçmesi ve çözülmesi için kalifiye kişi olarak görevlendireceğiz Şikayetiniz

Tarih

Çoğu şirketin yaptığı gibi bir fikirle başladık.Geçen yüzyılın 90'lı yılların ortalarından bu yana, Çin endüstrisi hızla büyüyor, fabrika otomasyonu için endüstriyel bilgisayarlara büyük bir talep var.Kişisel bilgisayardan farklı olarak, endüstriyel bilgisayarın gereksinimleri çeşitlendirilmiştir ve her gereksinim büyük bir miktar gerektirmez.Endüstriyel bilgi işlem üreticileri bundan hoşlanmazlar, seri üretimi severler ve standart modellerini satarlar.SHINHO'nun kurucuları, müşterilerin çeşitlendirilmiş gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş ürünler üretmek için esnek, verimli, özel olarak tasarlanmış özel bir fabrika oluşturmak istiyorlar.

rÇin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 0

 

Girişimin başlangıcında, işler biraz zordu, müşterilerimiz için özelleştirilmiş endüstriyel panel PC'ler ve dokunmatik ekran monitörleri yapmak için kaynakları ve teknolojileri entegre ettik.Her geçen gün daha fazla deneyimli mühendis ve teknisyenin aramıza katılması, müşterilerimizin her türlü gereksinimlerini karşılamak için özel çözümler sağlama konusunda bize büyük güç verdi.Uzun yılların birikimiyle, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ilk endüstriyel otomasyondan ticari akıllı terminallere, akıllı cihazlara, insan-makine arayüzüne vb. kademeli olarak genişledi. Şimdi geniş bir ürün yelpazemiz var, ancak her zaman temel değerimiz özelleştirmedir.

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 1

 

 

 

Pazar talebi ve müşteri ihtiyaçları, gelişimimizi yeni olasılık alemlerine itecek, sürekli olarak özelleştirmeye bağlı kalacağız.Donanımdan yazılıma, özel projeden genel çözüme kadar, profesyonel, esnek, gelişmiş üretim kabiliyetimiz, ürün fikrinizi gerçeğe dönüştürecektir.

 

Çin Shenzhen Shinho Electronic Technology Co., Limited şirket Profili 2

Bizim takım
Bizim takım

https://www.ecer.com/corp/uuu4qc1-embeddedtouchpanelpc/vr.html

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.