Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Yüksek performanslı kutu bilgisayar
Olaylar
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin

Yüksek performanslı kutu bilgisayar

2023-05-26

hakkında en son şirket haberleri Yüksek performanslı kutu bilgisayar

Güçlü bilgi işlem performansı, kompakt tasarım ve maksimum ölçeklenebilirlik

12. ve 13. nesil Intel Core işlemcilerle donatılmış yüksek performanslı kutu tipi bilgisayar, zorlu uygulamalar için uygundur.
Xinhe Smart, önde gelen IoT/gömülü bilgisayar teknolojisi sağlayıcısıdır.Şimdi, güçlü BOX SM12H yerleşik kutu bilgisayarların yanı sıra 24 adede kadar işlemci çekirdeğine sahip 12. nesil ve 13. nesil Intel Core işlemci ile donatılmıştır.Essence Kutu bilgisayar yalnızca güçlü bilgi işlem performansına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kompakt bir tasarımda en yüksek ölçeklenebilirliğe ve maksimum 34 DB düşük gürültü seviyelerine ("fısıltı sessiz çalışma") sahiptir.Bu, sistemi üst düzey görüntü işleme, SCADA/MES uygulamaları, yapay zeka ve makine öğrenimi alanlarındaki uygulamalar için çok uygun hale getirir.
Box SM12H'nin çekirdeği, 12. ve 13. nesil Intel Core i3/i5/i7/i9 işlemciyi destekleyen endüstriyel kontrolün ana kartıdır.Anakart, 64 GB'a kadar yüksek performanslı DDR5 bellek için iki DIMM yuvası ile donatılmıştır.1 TB 1 TB kapasiteli hızlı NVMe SSD, yüksek kapasiteli depolama için kullanılır.Ek olarak Box SM12H, erişimi kolay bir "sürücü braketi" sağlayarak entegre bir 2,5 inç SSD veya iki M.2 SSD'ye (RAID 1) izin verir.

hakkında en son şirket haberleri Yüksek performanslı kutu bilgisayar  0

Box SM12H, yüksek veri çıkışı ve bağlantı sağlayabilen iki GBE bağlantı noktasına ve 4 USB bağlantı noktasına (isteğe bağlı USB-C) sahiptir.Ayrıca 2 DisplayPort ve bir seri arayüze sahiptir.Giriş voltajı, yaygın endüstriyel uygulamalar için uygun olan AC 110V ~ 240 V veya 12 VDC'dir.Ayrıca WIFI ile hızlı kablosuz bağlantılar sağlanabilir.

Çok işlevli uzantılar için Box SM12H, bir veya iki PCIe yuvası sağlar (16 PCIE X2 veya 8 PCIe X10).Bu, 3 adede kadar GBE veya PCIE grafik kartına sahip bir ağ kartına izin verir.
Çeşitli yükleme yöntemleri benimsendiğinden, bunlar birden çok şekilde kullanılabilir.Örneğin, ekranın arkasına asmak için VESA braketini kullanabilirsiniz.Veya sistem çalışma tezgahının kontrol kabininde (dikey ve yatay), masa altında, duvarda veya özel bir montaj aparatı kullanılarak çalışabilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2024 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.