Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin

Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?

2023-02-24

hakkında en son şirket haberleri Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?

Dış ortamlarda kullanılan dokunmatik monitörler için gereken parlaklık nitleri, belirli uygulama ve koşullara bağlı olarak değişebilir.Genel olarak, doğrudan güneş ışığı alan parlak dış ortamlarda kullanılan dokunmatik monitörler için minimum 1000 nit önerilir.Özellikle parlak koşullar veya uygulamalar için, görünürlüğü sağlamak için daha yüksek parlaklık seviyeleri olabilir.

hakkında en son şirket haberleri Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?  0

Dış mekan için bir dokunmatik monitör seçerken parlaklığın yanı sıra dayanıklılık, ısı dağılımı ve yansıma önleme özellikleri gibi faktörleri de dikkate almak önemlidir.Yağmurlu koşullarda dış mekan kullanımı için suya, toza ve darbeye karşı korumalı sağlamlaştırılmış tasarım önemlidir, sıcak ortamlarda aşırı ısınmayı önlemek için verimli ısı dağılımı gereklidir.

hakkında en son şirket haberleri Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?  1

Yansıma önleme özellikleri, dış ortamlarda kullanılan dokunmatik monitörler için de önemlidir.Bu, parlak ışık koşullarında parlamayı azaltan ve görünürlüğü artıran özel kaplamalar veya işlemlerle elde edilebilir.

hakkında en son şirket haberleri Parlak dış mekanlarda endüstriyel dokunmatik monitör nasıl seçilir?  2

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.