Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Düşük Güçlü PC'ler Panel Serisi
Olaylar
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin

Düşük Güçlü PC'ler Panel Serisi

2023-05-26

hakkında en son şirket haberleri Düşük Güçlü PC'ler Panel Serisi

Sert kontrol ve görsel görevler için kullanılan endüstriyel pc paneli

Düşük güçlü tablet bilgisayar serisi, onuncu nesil Intel Bayan işlemci J4125/J6412'yi sağlayacak.Bu işlemciler, düşük güç tüketiminde yüksek güçlü bilgi işlem ve grafik performansı sağlar.Katı tabletler tamamen metal bir kabuk kullanır.Görünür alanı temperli camdan yapılmıştır.Çiziklidir ve sorunsuzdur.IP65 su geçirmezlik seviyesine ulaşabilir ve temizlenmesi kolaydır.Yüksek çözünürlüklü/tam yüksek çözünürlüklü çözünürlüklü LCD ekran görüntüsü görselleştirmesi sağlayın.Dış mekanda uygulanacaksa parlama önleyici ve parmak izi önleyici yüzeye sahip bir ekran da seçebilirsiniz.Ekranın hacme göre özelleştirilmesi gerekir) ve yüksek parlaklıkta aydınlatma koşullarında bile okunması kolaydır.Bu, insan-bilgisayar etkileşimi işlemleri için en iyi ön koşuldur.

Düşük güçlü tablet bilgisayar serisi, altıncı nesil Intel Saisyan J4125/J6412 işlemcilerle donatılmıştır.İki ekran bağlantı noktası ve iki Gigabit Ethernet arayüzüne ek olarak, entegre tabletlerde ayrıca dört USB 2.0 bağlantı noktası, iki USB 3.0 bağlantı noktası ve iki COM bağlantı noktası bulunur.Depolama için 64 GB hızlı NVMe SSD ile donatılmış olarak, WIFI ve Bluetooth'un hızlı kablosuz bağlantılarını da entegre edebilirsiniz.

Kapalı fansız metal kabuğu ve sağlam sistem tasarımı ile kompakt tabletler, sektörde binlerce kez kanıtlanmış olan zorlu endüstriyel ortamlarda bile daha uzun hizmet ömrü ve yüksek sistem kullanılabilirliği sağlayabilir.İnsan-makine arabiriminin (HMI) yerleşik bir sürümü vardır ve VESA kurulum kolu ataşmanını kullanmak için bir cihaz olarak da kullanılabilir, böylece çeşitli endüstriyel ortamlara kolayca entegre edilebilir.
Tablet, kolayca yapılandırılabilen ve bakımı yapılabilen sezgisel bir web paneline dönüştürülebilir.

IP65 koruma dereceli ekranın temizlenmesi kolaydır ve yansıtır.Cam yüzeyinde ve diyagonal kabuk yüzeyinde oluşan toz ve yağ lekeleri ile temizlenebilir.Öngörülen kapasitörler ayrıca eldivenle çalışmak için eldiven takabilir ve güvenli çalışmayı sağlamak için damlaları algılayabilir.

Özel çözümler hızlı ve ekonomik bir şekilde uygulanabilir.Ekran görüntüsü, bilgi işlem performansı ve bellek genişletme esnekliğinden dokunmatik ayarlara, G/Ç ayarına, BIOS ve işletim sistemlerinin güvenlik takviyesine, yazılım kurulumuna, kişiselleştirilmiş yazılıma, kişiselleştirilmiş yazılıma, kişiselleştirilmiş yazılıma, yazılım kurulumuna, kişiselleştirme Marka, özelleştirilmiş hizmetler ve bakım kitleri ve özel paketleme.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2024 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.