Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin

Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?

2023-02-24

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?

Bir dokunmatik monitör kurmanın birkaç yolu vardır ve en iyi yöntem, kurulum ortamının özel gereksinimlerine ve kısıtlamalarına bağlı olacaktır.Dokunmatik monitörleri kurmanın bazı yaygın yolları şunlardır:

 

Masaüstü standı: Masaüstü standı, bir masa veya masaüstüne dokunmatik monitör takmanın basit ve kullanışlı bir yoludur.Stand ayarlanabilir veya sabit olabilir ve farklı boyutlardaki monitörlerle kullanılabilir.

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?  0

Gömülü montaj: Gömülü montaj, monitörün tasarıma entegre olduğu ve çıkarılmasının amaçlanmadığı bir aygıta veya sisteme dokunmatik monitör takmanın bir yoludur.

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?  1

Direğe montaj: Direğe montaj, dokunmatik monitörün yüksekliğini ve açısını ayarlamanıza izin veren esnek bir seçenektir.Monitörün boyutuna ve ağırlığına göre tek direğe veya çift direğe monte edilebilir.

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?  2

VESA montajı: Çoğu dokunmatik monitör, standart VESA montaj braketleriyle uyumlu bir VESA montajı ile birlikte gelir.Bu, monitörün duvarlar, direkler ve masalar dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere monte edilmesini sağlar.

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?  3

Açık çerçeve montajı: Dokunmatik monitörün bir kiosk, kasa veya başka bir özel uygulamaya entegre edilmesi gerektiğinde açık çerçeve montajı kullanılır.Monitör, muhafazaya sabitlenmiş metal bir çerçeveye veya brakete monte edilmiştir.

hakkında en son şirket haberleri Dokunmatik monitörü kurmanın yolları nelerdir?  4

Bir dokunmatik monitör kurarken, montaj yönteminin güvenli ve sabit olduğundan ve monitörün kullanım amacına uygun bir yükseklik ve açıda konumlandırıldığından emin olmak önemlidir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.