Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Optik Bağlama Nedir?
Olaylar
Bize Ulaşın
86- 0755-23747569
Şimdi İletişime Geçin

Optik Bağlama Nedir?

2021-11-25

hakkında en son şirket haberleri Optik Bağlama Nedir?

optik bağ nedir?
Tüm TFT LCD'lerde TFT panel ile kapak camı arasında hava boşluğu vardır.Yüksek parlaklıktaki ekranlarda, hava boşluğu monitörün tekrar tekrar kırılmasına neden olacak ve ayrıca büyük sıcaklık farklarının olduğu bir ortamda sis oluşacaktır.
Optik yapıştırma, cam veya dokunmatik ekran ile TFT LCD arasına, boşluklar olmadan güçlü bir laminat oluşturmak üzere bir araya getirmek için uygulanan bir reçine tabakasıdır.

hakkında en son şirket haberleri Optik Bağlama Nedir?  0

 

Optik yapıştırma için en uygun endüstriler hangileridir?
Optik yapıştırma, askeri, denizcilik ve tıp endüstrilerinde çok popülerdir.Zorlu ortam nedeniyle, daha yüksek performanslı ekranlar gereklidir.Açık havada veya güçlü güneş ışığı bulunan ortamlarda çalışan ekipmanlara uygulandığında, optik bağlama işlemi özellikle uygundur ve daha etkilidir.

hakkında en son şirket haberleri Optik Bağlama Nedir?  1


Optik yapıştırmanın faydaları nelerdir?
Normal görüntü, boşluktan yansıyan ve ardından ekranın dış camına yansıyan LCD ışığı tarafından üretilir.Katmandan bu yansıma, nihai görüntünün gücünü ve netliğini zayıflatacak, böylece parlaklığı ve okunabilirliği azaltacaktır.
Optik bağlama teknolojisi sayesinde, daha iyi kontrast sağlamak için iç yansımaları azaltabilir ve parazit ve ışık yansımasını ortadan kaldırabiliriz.Ekranın yüzeyine daha fazla ışık girer ve bu nedenle görüntü daha parlaktır.

hakkında en son şirket haberleri Optik Bağlama Nedir?  2

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Gömülü dokunmatik panel pc Tedarikçi. telif hakkı © 2018-2023 embeddedtouchpanelpc.com . Her hakkı saklıdır.